ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Generator

Servis a udržba Fotovoltiky reeltech

Postaviť fotovoltaickú elektráreň je v dnešných časoch veľmi výhodné  a efektívne rozhodnutie, avšak udržať ju v prevádzke pri plnom výkone a kvalite je oveľa dôležitejšie. Stáva sa, že firma či domácnosť si postaví elektráreň na základe projektu s malými zmenami resp. chybami, a tak sa môže stať, že elektráreň postupne stráca na výkone alebo ju sprevádzajú časté poruchy meničov, poistiek či iných komponentov.

Lakovacia vaňa auta

Výkon špecializovaného merania, kontroly a revízie lakovacej vane karosérie áut. Slúži na zistenie stavu povrchových vlastností. Vykonáva sa za pomoci dvoch meracích metód, vykonaná je prevažne v automotive. Vykonávame merania a revízie lakovacích priestorov a priestorov na nanášanie farieb, pričom sa musia dodržať všetky podmienky bezpečnosti s ohľadom na prostredie a výbušnú atmosféru. Pačas odbornej prehliadky a odbornej skúšky musí byť lakovacia vaňa vypustená, vysušená a všetky prvky anodicko - katodickej technológie vypnuté.

blog 011 medium

Fotovoltaika pre domácnosti a  vašu firmu

Zdá sa vám, že platíte príliš veľa za elektrickú energiu? Ceny energií dlhodobo stúpajú a odborníci predpokladajú, že sadzby sa budú aj naďalej zvyšovať. Znížte svoje náklady na domácnosť prostredníctvom solárnych panelov. Úspora energie vďaka solárnemu systému bude až taká výrazná, že dokáže znížiť účet za elektrinu na minimum. Môžete tak ušetriť niekoľko desiatok či stoviek eur mesačne. 

ReelTech s.r.o

ČSA 127/125
96223 Očová

Tel.: +421 901 703 235

E-mail: reeltech@reeltech.sk

Fotogaléria

Search