Zvažujete kúpu domu? nechajte si skontrolovať inštaláciu!

Plánuje kúpiť rodinný dom alebo byť? Nechajte si skontrolovať elektroinštaláciu ! ! !

revízia elektrickej inštalácie

Vyhnete sa v budúcnosti viacerým nepríjemnostiam.

Príklad z praxe: zákazník kúpil nový byt, pekne vymaľovaný a nové stierky ale po čase zistil, že nefungujú niektoré zásuvky, svetlá blikajú a to najhoršie miestami zápach zhorenej gumy. Toto všetko sú príznaky starej inštalácie, ktorá potrebuje rekonštrukciu a je nutné väčšinu stien rozsekať.

V dnešnej dobe je na trhu množstvo starších nehnuteľností, pri ktorých si na obhliadke viete len popozerať vonkajšiu časť ktorá je viditeľná, ale do vnútra nevidíte a problémy nastanú až keď sa nasťahujete.

Prečo teda potrebujete kontrolu?

  1. Pri zmene vlastníka čiže aj zmene odberateľa elektrickej energie potrebujete revíznu správu inak vás Slovenská Prenosová sústava (Elektrárne) odpoja. Túto informáciu je možne že sa dozviete už len pri odovzdávaní žiadosti čo je už neskoro.
  2. Revízny technik skontroluje bezpečnosť celej elektrickej inštalácie a je schopný určiť či elektrická inštalácia je v poriadku alebo potrebuje rekonštrukciu a vystaví potrebnú Revíznu správu.
  3. Pri poistení budovy potrebujete revíziu inak je možné že vám poisťovňa nemusí vyplatiť plnú sumu odškodného za poistnú udalosť. V prípade ak vznikne požiar alebo udrie blesk do domu a vznikne škodová udalosť poisťovňa si vyžiada revíznu správu ak ju nemáte je možné že vám škodu neuzná.
  4. Kontrola alebo Revízia Elektrickej inštalácie a Bleskozvodu: pred kúpou domu si ušetríte zbytočné starosti na ktoré by ste prišli až po nasťahovaní do „zrekonštruovaného“ domu či bytu

Pri kontrole elektrickej inštalácie pred kúpou domu vám vieme poradiť a oznámiť stav celej elektroinštalácie a tým pádom môžete spokojne spať. Ak budete vedieť stav inštalácie ušetríte si investíciu do budúcna. Náš Revízny technik vám za pomoci kvalitných meracích prístrojov môže skontrolovať stav celej elektroinštalácie, zmerať izoláciu vodičov, spojitosť vodičov a skontrolovať stav elektrickej inštalácie v rodinnom dome či byte. Snažíme sa svoju prácu robiť poctivo a zmerať všetky hodnoty na základe ktorých vystavíme revíznu správu.

V prípade záujmu nás môžete kontaktovať : Tel.: +421 901 703 235 // E-mail: reeltech@reeltech.sk

sk_SK