Nabíjacie stanice pre domáce použite

http://www.reeltech.sk/images/elektromobilita/domova%20nabijacia%20stanica.jpgNabíjanie elektromobilov, ľudovo nazývaných ako „elektrické autá“, nemusí byť v domácom prostredí vždy jednoduché. Preto ponúkame jednoduché a lacné riešenie pre bežné domáce nabíjanie alebo nabíjanie v kancelárskych priestoroch, kde doba nabíjania nezohráva až takú veľkú úlohu.

Nabíjacie stanice pre domácnosti ponúkame vo viacerých verziách a rôznych výbavách tak, aby sme vyhoveli každému zákazníkovi.

Váš elektromobil sa pripojí do nabíjačky klasicky tak, ako ste zvyknutí. Možnou alternatívou nabíjacej stanice je využitie VoltBoxov, ktoré pre jednoduché nabíjanie postačujú. Sú osadené základnými prvkami – ich súčasťou sú zásuvky 32A/400V, 16A/400V, 16A/230V, istiace a ochranné prístroje a elektromer, aby ste vedeli vyhodnotiť „prejazdenú energiu“. Tieto boxy je pritom možné využiť aj na iné účely v domácnosti.

Inštalácia nabíjacej stanice pre elektromobil sa môže vykonať vo vnútorných, ale aj vonkajších priestoroch. V prípade verejných priestorov je možné osadenie s kľúčovým alebo digitálnym zámkom.

 

http://www.reeltech.sk/images/elektromobilita/nabijaci%20box.jpg

 

 

sk_SK