revízia elektrickej inštalácieOdborná Prehliadka a Odborná Skúška inak označovaná ako aj Revízia Elektrickej Inštalácie / revízie elektrických zariadení

(laicky revízia elektro / elektrorevízie ) sa riadi radom noriem a vyhlášok. Zamestnávateľ je pritom povinný ich zabezpečiť a vykonávať opakovane takzvané Periodické prehliadky. Našim cieľom je zabezpečenie Revízií ich vykonávanie a pre klienta zabezpečíme ich evidenciu a sledovanie dátumov nasledovných OPaOS

Revízie elektrických zariadení obsahuje: Elektrická inštalácia , rozvody elektriny , elektrické vypínače , zásuvkové a svetelné obvody , motorické a hlavné rozvody , elektrické rozvádzače, priemyselné haly, dočasné staveniskové rozvádzače.

 

 

Pri vykonávaní revízie elektrických zariadení sa vykonáva rada úkonov so špeciálnymi meracími prístrojmi. Medzi základné úkony ktorými sa riadi náš revízny technik pri vykonávaní :

  • · Meranie elektrickej inštalácie
  • · Testovanie
  • · Vizuálna prehliadka
  • · Vypracovanie a odovzdanie správ o Východiskovej alebo Periodickej Revíznej správy

Lehoty vykonávania periodických Odborných Prehliadok a Odborných Skúšok / Revízií sú popísané v nasledovnej tabuľke ktorá sa riadi podľa vyhlášky 398/2013, ktorá mení a dopĺňa 508/2009:

Druh objektu a zariadenia

Lehota (roky)

a) Revízia Elektrickej inštalácie

 

1. murovaná obytná a kancelárska budova

 

5

 

2. škola, materská škola, jasle, hotel a iné ubytovacie zariadenie, rekreačné stredisko

 

3

 

3. výšková budova, ktorej výška od najvyššieho poschodia obývaného alebo inak

používaného osobami po úroveň zeme je pre obytnú budovu väčšia ako 50 m a pre

inú budovu väčšia ako 30 m a objekty a priestory určené na zhromažďovanie viac

ako 250 osôb, napríklad kultúrne a športové zariadenie, obchodný dom, stanica

hromadnej dopravy,

2

 

 

 

 

4. objekt zhotovený z horľavých materiálov so stupňom horľavosti C, D, E a F1)

2

5. pojazdný a prevozný prostriedok2)

1

6. dočasná elektrická inštalácia3)

0,5

b)Revízia Zariadenia na ochranu pred účinkami statickej elektriny

 

1. objekt s priestorom s nebezpečenstvom požiaru

2

2. objekt s priestorom s nebezpečenstvom výbuchu

2

3. ostatný objekt

5

c)Revízia Zariadenia na ochranu pred účinkami atmosférickej elektriny / Bleskozvody , bleskozvod

 

1. hladina ochrany I a II

2

2. hladina ochrany III a IV

4

3. objekt s priestorom s nebezpečenstvom výbuchu

1

V tabuľke je viditeľné základné rozdelenie objektov a vykonávanie periodickej revízie v rokoch . V prípade ak sa na nachádza neštandardné prostredie tak tieto lehoty môžu byť kratšie.

Pri vykonávaní Revízie Elektrickej inštalácie používame vždy moderné meracie prístroje, ktoré sú pravidelne kalibrované. Počas našej praxe sme si vypracovali kvalitný postup kontroly a meranie pre zistenie nedostatkov v Elektrickej inštalácií.

 

Zjednodušený cenník Revízie elektrickej inštalácie a elektrorevízia:

Druh Revízie

Cena v EUR od:

Elektrická prípojka

25

Byt

50

Rodinný dom

135

Bleskozvod

20

Obchodné domy

300

Priemyselné parky

Dohodou

Kostoly , Cirkevné zariadenia

300

 

Miesto pôsobnosti : Pôsobíme na celom území Slovenskej Republiky pričom zákazníkom z mesta Zvolen , Detva , Banská Bystrica ponúkame revízie v najlepších cenách a rýchlej dostupnosti.

 

Pre všetkých klientov sa snažíme výjsť v ústrety za pomoci zliav, a zmluvných partnerov a veľké objekty je cena stanovená dohodou s množstevnou zľavou.
V prípade akýchkoľvek otázok nás môžete kontaktovať prostredníctvom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo na telefónnom čísle 0901 703 235 / 0904 845 352

ReelTech na Google+

 

Táto kategória je zameraná na : revízie bleskozvodov, revízie bleskozvodov cena, revízie bleskozvodov ako často, revízie bleskozvodov cenník, revízie aktívnych bleskozvodov, revízia aktívneho bleskozvodu, revízia aktívnych bleskozvodov, revízie elekrickýchzariadení cenník, revízie elektro, revízie elektro cenník, revízie elektrických zariadení, revízie elektrické, revízie elektrického náradia,Revízie elektro Zvolen , revízie elektro Detva , Revízie elektro Banská Bystrica,Revízie elektrických zariadení Zvolen, Revízie elektrických zariadení Detva, Revízie elektrických zariadení Banská Bystrica, revízie elektrického ručného náradia, revízia elektrickej prípojky, revízia elektrickej inštalácie, cena elektrickej revízie, revízny technik elektro,revízia elektrickej inštalácie, revízia elektrickej prípojky, revizny technik elektrika bratislava, revízna správa elektroinštalácie, revizny technik elektrika, revízny technik elektrických zariadení, revízny technik elektro, elektrorevízie , revízie elektrických zariadení vyhláška, odborné prehliadky a odborné skúšky elektrických zariadení, revizia elektriny cena, východisková revízna správa, periodická revízna správa , revízna správa elektrického zariadenia, odborné prehliadky a odborné skúšky elektrických zariadení,evizna sprava elektroinstalacie, revizna sprava elektro, cenník odborných prehliadok elektrických zariadení, revízna správa elektrického zariadenia, cenník odborných prehliadok elektrických zariadení, elektrorevízie bratislava, revízie elektrických zariadení vyhláška, východisková revízna správa, revizia elektriny v dome, revízny technik elektro, odborné prehliadky a odborné skúšky elektrických zariadení, revízia elektroinštalácie cena, elektrorevízie bratislava, revízny technik elektrických zariadení bratislava, revízna správa elektroinštalácie, revízny technik elektrických zariadení, revízna správa elektroinštalácie, revizny technik elektrika, revizna sprava elektroinstalacie, revízna správa elektrického zariadenia

 

ReelTech s.r.o

ČSA 127/125
96223 Očová

Tel.: +421 901 703 235

E-mail: reeltech@reeltech.sk

Najčítanejšie

Fotogaléria

© Copyright 2017. All Rights Reserved, ReelTech s.r.o Webdesign by Initpro.sk

Search

Táto web stránka používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tejto webstránky s tým súhlasíte. Ďakujeme.

Súhlasím