Dátové siete, Optika, EZS, CCTV

Ponúkame Vám komplexné služby v oblasti kamerových a zabezpečovacích systémov. Navrhujeme a inštalujeme systémy, ktoré Vás nepetržite chránia a podávajú informácie o narušení bezpečnosti Vás a Vášho majetku. Poradíme a pomôžeme Vám aj v IT oblasti. Postaráme sa o Vaše firmené siete a servis IT zariadení. Medzi naše služby patrí aj montáž GPS monitoringu do áut. 

Služby ktoré poskytujeme:

Štruktúrovaná Kabeláž

Štruktúrovaná Kabeláž Je Jedným Zo Základných Prvkov Elektroinštalácií V Novo-Postavených Domoch, Priemyselných Budovách Či Obchodných Centrách. Je Nevyhnutná Pre Fungovanie Firemných Sietí, Kamerových A Zabezpečovacích Systémov.

Optické Siete

Vykonávame Montáž Optických Sietí Spolu S Dodaním Materiálu A Služby Spojené So Zváraním Optických Vlákien Za Priateľnú Cenu. Montáž Káblov Alebo Zváranie Optickej Siete Môžete U Nás Kedykoľvek Dopytovať.

Dátové A Firemné Siete A Servis

Ponúkame Vám Projektovanie A Správu Vašej Firemnej Siete. Zabezpečíme Pre Vás Spoľahlivý A Bezporuchový IT Systém. Postaráme Sa, Aby Vaše Počítače, Tlačiarne A Iný IT Hardware Fungoval Vždy Správne.

GPS Monitoring Áut

Sledujte Vaše Vozidlá Online, Monitorujte Spotrebu, Generujte Elektronickú Knihu Jázd, A To Všetko Z Prehľadného Webového Rozhrania Dostupného Kedykoľvek A Kdekoľvek Na Vašom PC Alebo V Mobile.

Kamerové Systémy

Navrhujeme A Inštalujeme Kamerové Systémy Tak, Aby Spĺňali Všetky Požiadavky Ochrany Vás A Vášho Majetku. Zaručujeme Profesionálne Služby A Produkty. Naviac Vlastníme Lincenciu Na Prevádzkovane Technickej Služby A Staráme Sa O Vašu Bezpečnosť.

Zabezpečovacie A Kamerové Systémy

Elektronické Zabezpečovacie Systémy Sú V Dnešnej Dobe Štandardnou Výbavou Budov A Priemyselných Areálov. Nainštalujeme Vám Kompletný Systém, Ktorý Vás Bude V Prípade Narušenia Bezpečnosti Okamžite Informovať.

es_ES