Termovízne meranie

Termovízne meranie

Termovízne meranie technických zariadení je spoľahlivý spôsob na zistenie porúch na zariadeniach. Termovíziu je možné použiť takmer na všetky druhy technických zariadení počas ich prevádzky, ako napríklad elektroinštalácie, rozvádzače, točivé a netočivé stroje, indukčné zariadenia, vzduchotechniku, ohrievaciu a chladiacu techniku.

Pomocou termovíznej kamery a termovízneho snímkovania sa nám podarilo odhaliť viacero vážnych nedostatkov, ktoré by ohrozili celý chod priemyselných zariadení a chod verejného priestoru. Kontrola nežiadúceho prehrievania a nežiadúcich únikov je dôležitá pri všetkých technických zariadenich, a to nielen z hľadiska bezpečnosti, ale aj celkového technického stavu zariadenia a jeho prevádzky.

 

 

Poskytované služby :

  • Termovízia elektroinštalácie a rozvádzačov v priemyselnom a domácom prostredí
  • Termovízia strojov, motorov, zariadení
  • Termovízia budov, bytov, bytových domov a rodinných domov
  • Ostatné služby podľa záujmu

Prečo je termovízne meranie tak dôležité?

  • Odhalí skryté úniky tepla a nežiadúce prehrievanie
  • Motory a točivé stroje je možné kontrolovať počas prevádzky
  • Kontrola technických dopravníkov a ich súčastí.
  • A ďalšie.

Termovízia rozvádzačov a elektroinštalácie dokáže včas odhaliť vážne poruchy, ktoré nie je možné vidieť voľným okom a predísť tak vážnym poruchám a požiaru.

 

 

 

Thermovízia elektro a budov

Termovízne meranie v praxi

Využívanie termovíznych kamier je na Slovensku pomerne zriedkavé. Veľa sa o nich hovorí, no len málo firiem a ľudí využíva ich potenciál. Dostupné termo kamery (thermovízia) nájdu využitie v mnohých odboroch, od stavebníctva, cez priemysel, až po inštalácie. My využívame termo kamery v elektroinštaláciách, rozvádzačoch, stavebníctve a počas kontrol a revíziách elektrických zariadení, kde dokážu identifikovať chybu, ktorú voľným okom nevidieť a inak by nebola zistiteľná. Termovízia tak efektívne zabraňuje väčšej poruche. Viac o termovíznom meraní v praxi >>>

 

 

 

Naši zákazníci najčastejšie hľadajú : termovízia rozvádzačov , termovízia elektro , termovízia Banská Bystrica , termovízia Zvolen , termovízia Detva , termovízia , termovízna kamera , termovízia domu , termovízia elektro , Termovízia Zvolen , Termovízia Detva ,Termovízia Banská Bystrica , Termovízia Bratislava ,Termovízia Slovenská Republika

ReelTech na Google+

hu_HU