Projekcia Fotovoltických elektrární

Komplexné služby v energetike a OZE, predovšetkým zamerané na fotovoltické elektrárne od analýzy, návrhu, dizajnu, cez projektovú dokumentáciu , legislatívne riešenia, až po výstavbu a následný servis a údržbu.

Čo Ponúkame a Vykonávame?

 • Naše dlhoročné skúsenosti a know-how nám umožňujú návrhy fotovoltovoltických elektrární pre využitie v priamysle, domácnostiach ale aj veľké zariadenia na výrobu elektrickej energie
 • Zabezpečujeme kompletnú projekciu elektro od stavebného povolenia realizáciu až po skutočné vyhotovenie
 • Vlastný projektant s praktickými skúsenosťami
 • Vieme zabezpečiť dodávku materiálu a realizáciu celej fotovoltaickej elektrárne.
 • Pre zákazníkov zabezpečujeme servis a údržbu (O&M ) a plnú podporu počas výberu technického riešenia. Konzultujeme. Tak isto poskytujeme aj plnohodnotný servis už existujúcej fotovoltickej elektrárne.
 • Zabezpečujeme monitoring a údržbu zariadení s dohľadom nad výrobou a produkciou. Kontrola dát a výkonu celého systému.
projekt bleskozvodu reeltech
fotovoltaika

Projekt fotovoltaiky

Ceny za energie každým rokom rastú. To vás už viac nemusí trápiť. Vyrobte si energiu, ktorú vám nikto nezdaní ani nepredraží. Vytvoríme vám vhodné riešenie šité na mieru, navrhneme optimálne parametre panelov aj výkonu fotovoltickej elektrárne pre váš dom či firmu tak, aby vaša úspora nákladov bola čo najvyššia. Zohľadníme samozrejme aj individualitu vášho domu či firmy – veľkosť a sklon strechy, lokalitu, kde bývate aj prostriedky, ktoré chcete investovať. Znížte vašu závislosť na dodávateľoch energií už dnes. Fotovoltaická elektráreň dokáže výrazne znížiť vašu energetickú závislosť na dodávateľoch, a tým aj náklady. Samozrejme, vstupná investícia nie je malá, avšak návratnosť nákladov do fotovoltaiky sa zvyčajne pohybuje okolo 6-10 rokov, pričom životnosť súčasných fotovoltaických panelov je 25-30 rokov (pričom životnosť nutne neznamená, že prestanú fungovať).

Pri projektovaní fotovoltaiky sa riadime následovnými zásadami:

 • Fyzickú obhliadku stavby realizujeme pri každej zákazke.
 • Termíny a ceny vždy dodržíme.
 • Na požadavky reagujeme rýchlo a flexibilne.
 • Techncké zručnosti v oblatsti na vysokej úrovni
 • Naša spoločnosť je jedinečná, nielen naprojektujeme, dodáme, nainštalujeme, spustíme, ale dokonca budeme servisovať vašu novú fotovoltickú elektráreň.
 • Všetky komponenty starostlivo vyberáme s ohľadom na výbornú kvalitu, jednoduchú inštaláciu, vzájomnú kompatibilitu a optimálnu cenu.
 • Pošlite nám váš dopyt s presným zadaním (adresa a presné rozmery miesta inštalácie – ideálne výkres v dwg, 2-3 fotky miesta inštalácie, informácie o ročnej spotrebe elektrickej energie, informácie o dennej a nočnej spotrebe, informácia či Váš súčasný dodávateľ elektrickej energie umožňuje tzv virtuálnu batériu) a pripravíme vám ponuku na mieru.

Kontaktujte nás za účelom vypracovania projektu fotovoltaiky už dnes!

Špecializácia

Špecializujeme sa na technické a ekonomicky návratné riešenia pre plne vlastnú spotrebu pre priemysel, predajne, haly, výrobné podniky a domácnosti. Máme viac ako 12 ročné skúsenosti z problematiky OZE a fotovoltaických elektrárni od malého zdroja až po niekoľko MW fotovoltaické elektrárne.

Realizácia a výstavba ako Ďalšie služby

Vykonávame aj vlastnú výstavbu a realizáciu fotovoltaických elektrární. Cez engineering až po stavebné riešenie a konečnú realizáciu.

Staňte sa naším klientom!
12-ročné skúsenosti s OZE a fotovoltikou.

design panelov

Počas našej praxe sa stretávame s nesprávnymi alebo neekonomickými riešeniami fotovoltaických elektrární, ktoré nesplňujú požiadavky nielen technické, ale aj ekonomické. Preto sme sa rozhodli zvýšiť činnosti v tomto segmente, pričom kladieme dôraz na plne vlastnú spotrebu bez nadbytkov elektrickej energie.

Naša firma ponúka projekt a projekčnú činnosť pre fotovoltaické elektrárne od 2 do 500kWp ( dnes už až do MRK):

 • bez prebytkov a strát;
 • monitorovanie a kompatibilita zo sieťou;
 • možné vytvorenie zálohovacích okruhov el. siete, kde budú funkčné aj okruhy počas výpadku elektrickej energie;
 • zamedzenie, prípadne obmedzenie prebytkov do distribučnej sústavy;
 • realizáciu a servis.

Kontaktujte nás!

Pre Koho Je Fotovoltaická Elektráreň Vhodná?

Menšie inštalácie sú vhodné pre rodinné domy a administratívne priestory. Tu je možné v kombinácii batérií vykonať zálohované okruhy, ktoré budú v prevádzke aj pri výpadku elektrickej energie. Tak aby ostali v prevádzke : servery, dátová komunikácia a dôležité oddelenia a úseky. V prípade záujmu o elektromobil je dobré myslieť na kompatibilnú nabíjaciu stanicu spoluprácujúcu s fotovoltaikou tak, aby bolo možné nabíjať len na základe prebytkov energie zo slnka.

Väčšie Firmy A Podniky

Všade tam, kde je výrobná prevádzka, je v denných hodinách vysoká spotreba el. energie. Tá môže byť vyrábaná priamo zo strechy a dodávaná do pôvodných rozvodov. To má za následok zníženie odobranej energie zo siete, úsporu a zvýšenie návratnosti investicií. V mnohých prípadoch je návratnosť 5 až 8 rokov. Za pomoci analýzy spotreby, užívateľských návykov a správneho technického riešenia navrhujeme ideálny pomer riešenia na výrobu vlastnej energie z fotovoltaických panelov a generátorov pre vlastnú spotrebu. Pracovali sme na projektoch od 10 do 500kWp.

sv_SE