ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Generator

Zameriavame sa na dodávku a montáž nabíjacích staníc WALLBOX

Výužite elektromobilitu naplno

Nabíjacie stanice pre domácnosti ponúkame vo viacerých verziách a rôznych výbavách tak, aby sme vyhoveli každému zákazníkovi a každému určeniu. Váš elektromobil sa pripojí do nabíjačky klasicky tak, ako ste zvyknutí. Wallbox všetko zabezpečí, môžete si nabíjanie nastaviť tak ako potrebujete. Vykonávať kontrolu cez aplikáciu. Tento systém disponuje logickými funkciami proti nežiadúcemu výpadku napájania alebo pri viacerých nabíjačkách využitia Power-Sharing. Výkon nabíjacích staníc je od 7,4kW do 22kW. Inštalácia nabíjacej stanice pre elektromobil sa môže vykonať vo vnútorných, ale aj vonkajších priestoroch. V prípade verejných priestorov je možné osadenie na podstavec.

Okrem predaja vykonávame projekciu, prípravu, a montáž

K dispozícií je niekoľko modelov od tých pre domácnosti až po riešenia v komerčnom využítí, obchodých domoch, administratívnych priestorov, show roomoch , predajniach automobilov a podobne

Power Sharing - funkcia určená pre viacero nabíjačiek. slúži ako inteligentné riadenia nabíjania pre spoľahlivé nabíjanie a neohrozenie spotreby energie pre budovu.

Nabíjacie stanice pre elektromobily majú dostupné a jednoduché softwarové riešenie na správu nabíjania, platobný systém, tak aj time managment.

ReelTech s.r.o

ČSA 127/125
96223 Očová

Tel.: +421 901 703 235

E-mail: reeltech@reeltech.sk

Fotogaléria

Search