ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Generator

Zameriavame sa na dodávku a montáž nabíjacích staníc WALLBOX

Výužite elektromobilitu naplno

Nabíjacie stanice pre domácnosti ponúkame vo viacerých verziách a rôznych výbavách tak, aby sme vyhoveli každému zákazníkovi a každému určeniu. Váš elektromobil sa pripojí do nabíjačky klasicky tak, ako ste zvyknutí. Wallbox všetko zabezpečí, môžete si nabíjanie nastaviť tak, ako potrebujete, a navyše vykonávať kontrolu cez aplikáciu. Tento systém disponuje logickými funkciami proti nežiadúcemu výpadku napájania alebo pri viacerých nabíjačkách využitia Power-Sharing. Výkon nabíjacích staníc je od 7,4 kW do 22 kW. Inštalácia nabíjacej stanice pre elektromobil sa môže vykonať vo vnútorných, ale aj vonkajších priestoroch. V prípade verejných priestorov je možné osadenie na podstavec.

Okrem predaja vykonávame projekciu, prípravu, a montáž

K dispozícií je niekoľko modelov od tých pre domácnosti, až po riešenia v komerčnom využítí, obchodých domoch, administratívnych priestoroch, show roomoch , predajniach automobilov a podobne.

Power Sharing - funkcia určená pre viacero nabíjačiek. slúži ako inteligentné riadenia nabíjania pre spoľahlivé nabíjanie a neohrozenie spotreby energie pre budovu.

Nabíjacie stanice pre elektromobily majú dostupné a jednoduché softwarové riešenie na správu nabíjania, platobný systém aj time managment.

ReelTech s.r.o

ČSA 127/125
96223 Očová

Tel.: +421 901 703 235

E-mail: reeltech@reeltech.sk

Fotogaléria

Search