ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Generator

Ponúkame Vám komplexné služby v oblasti kamerových a zabezpečovacích systémov. Navrhujeme a inštalujeme systémy, ktoré Vás nepetržite chránia a podávajú informácie o narušení bezpečnosti Vás a Vášho majetku. Poradíme a pomôžeme Vám aj v IT oblasti. Postaráme sa o Vaše firmené siete a servis IT zariadení. Medzi naše služby patrí aj montáž GPS monitoringu do áut. 

 

Služby, ktoré poskytujeme:

Štruktúrovaná kabeláž

Štruktúrovaná kabeláž je jedným zo základných prvkov elektroinštalácií v novo-postavených domoch, priemyselných budovách či obchodných centrách. Je nevyhnutná pre fungovanie firemných sietí, kamerových a zabezpečovacích systémov.

Optické siete

Vykonávame montáž optických sietí spolu s dodaním materiálu a služby spojené so zváraním optických vlákien za priateľnú cenu. Montáž káblov alebo zváranie optickej siete môžete u nás kedykoľvek dopytovať. 

Dátové a firemné siete a servis

Ponúkame Vám projektovanie a správu Vašej firemnej siete. Zabezpečíme pre Vás spoľahlivý a bezporuchový IT systém. Postaráme sa, aby Vaše počítače, tlačiarne a iný IT hardware fungoval vždy správne.

GPS monitoring áut 

Sledujte Vaše vozidlá online, monitorujte spotrebu, generujte elektronickú knihu jázd, a to všetko z prehľadného webového rozhrania dostupného kedykoľvek a kdekoľvek na vašom PC alebo v mobile.

Kamerové systémy

Navrhujeme a inštalujeme kamerové systémy tak, aby spĺňali všetky požiadavky ochrany Vás a Vášho majetku. Zaručujeme profesionálne služby a produkty. Naviac vlastníme lincenciu na prevádzkovane Technickej služby a staráme sa o Vašu bezpečnosť.

Zabezpečovacie a kamerové systémy

Elektronické zabezpečovacie systémy sú v dnešnej dobe štandardnou výbavou budov a priemyselných areálov. Nainštalujeme Vám kompletný systém, ktorý Vás bude v prípade narušenia bezpečnosti okamžite informovať. 

 

ReelTech s.r.o

ČSA 127/125
96223 Očová

Tel.: +421 901 703 235

E-mail: reeltech@reeltech.sk

Najčítanejšie

Fotogaléria

Search