Ponúkame Vám komplexné služby v oblasti kamerových a zabezpečovacích systémov. Navrhujeme a inštalujeme systémy, ktoré Vás nepetržite chránia a podávajú informácie o narušení bezpečnosti Vás a Vášho majetku. Poradíme a pomôžeme Vám aj v IT oblasti. Postaráme sa o Vaše firmené siete a servis IT zariadení. Medzi naše služby patrí aj montáž GPS monitoringu do áut. 

 

Služby, ktoré poskytujeme:

Štruktúrovaná kabeláž

Štruktúrovaná kabeláž je jedným zo základných prvkov elektroinštalácií v novo-postavených domoch, priemyselných budovách či obchodných centrách. Je nevyhnutná pre fungovanie firemných sietí, kamerových a zabezpečovacích systémov.

Optické siete

Vykonávame montáž optických sietí spolu s dodaním materiálu a služby spojené so zváraním optických vlákien za priateľnú cenu. Montáž káblov alebo zváranie optickej siete môžete u nás kedykoľvek dopytovať. 

Dátové a firemné siete a servis

Ponúkame Vám projektovanie a správu Vašej firemnej siete. Zabezpečíme pre Vás spoľahlivý a bezporuchový IT systém. Postaráme sa, aby Vaše počítače, tlačiarne a iný IT hardware fungoval vždy správne.

GPS monitoring áut 

Sledujte Vaše vozidlá online, monitorujte spotrebu, generujte elektronickú knihu jázd, a to všetko z prehľadného webového rozhrania dostupného kedykoľvek a kdekoľvek na vašom PC alebo v mobile.

Kamerové systémy

Navrhujeme a inštalujeme kamerové systémy tak, aby spĺňali všetky požiadavky ochrany Vás a Vášho majetku. Zaručujeme profesionálne služby a produkty. Naviac vlastníme lincenciu na prevádzkovane Technickej služby a staráme sa o Vašu bezpečnosť.

Zabezpečovacie a kamerové systémy

Elektronické zabezpečovacie systémy sú v dnešnej dobe štandardnou výbavou budov a priemyselných areálov. Nainštalujeme Vám kompletný systém, ktorý Vás bude v prípade narušenia bezpečnosti okamžite informovať. 

 

ReelTech s.r.o

ČSA 127/125
96223 Očová

Tel.: +421 901 703 235

E-mail: reeltech@reeltech.sk

Najčítanejšie

15 October 2017
15 October 2017
15 October 2017

Fotogaléria

© Copyright 2017. All Rights Reserved, ReelTech s.r.o Webdesign by Initpro.sk

Search

NOTE! This site uses cookies and similar technologies.

If you not change browser settings, you agree to it. Learn more

I understand