Fotovoltaická elektráreň

Odborná Prehliadka Odborná Skúška Fotovoltaických elektrární je pre nás hračkou kvôli našim rozsiahlym skúsenostiam s oblasti obnoviteľných zdrojov a energetiky.

Fotovoltaické elektrárne na Slovensku ( Photovoltaic power plant in Slovak Republic) ako vyhradené technické zariadenia elektrické sú povinné vykonávať kontroly a Odborné Prehliadky a Odborné Skúšky / revízie všetkých elektrických súčastí. A to podľa vyhlášky 398/2013, ktorá mení a dopĺňa vyhlášku 508/2009. Zabezpečujeme a vykonávame všetky potrebné merania a úkony pre správne vykonanie revízie fotovoltaickej elektrárne tak aby výroba bola čo najmenej ovplyvnená činnosťami spojenými s OPOS. Kvalifikovaný technici so širokými znalosťami z tohto priemyslu rýchlo a správne vedia posúdiť technický stav celého zariadenia. S vypracovanými postupmi a využitím dostupných technológií vedia zmerať všetky káblové súčasti (AC aj DC ), posúdiť kvalitu diela ako celého zariadenia.

Fotovoltaické elektrárne rozdelujeme podľa druhu použitej technológie a umiestnenia na:

- Decentrálna technológia

- Centrálna technológia ( Vacon , Satcon, Aurora, Solaron a ďalšie . . . )

- Strešná inštalácia

Pričom na všetkých druhoch objektov sa musí vykonávať východisková a periodická OPOS / Revízia nasledovných častí:

- Revízia VN ( VN prípojka , Transformátor + transformačná stanica )

- Revízia NN - AC ( NN inštalácia do 1000V striedavého napätia)

- Revízia NN - DC ( NN inštalácia do 1000V jednosmerného napätia) z fotovoltaických modulov

- Revízia Bleskozvodu a uzemňovacej sústavy

- Revízia dátových rozvodov

- Revízia a kontrola Alarmu a Kamier ( EZS & CCTV )

Revízia a servis FotovoltaikyLehoty revízie fotovoltaickej elektrárne sa líšia od použitej technológie, prostredia a umiestnenia zariadenia. Lehoty periodických OPOS / Revízií sa pohybujú od 1. roka do maximálne 4. Rokov. Preto ku každému zariadeniu pristupujeme samostatne, v prípade potreby informovania sa kedy je nutné vykonať periodickú Revíziu nás prosím kontaktujte.

Periodická Revízia Fotovoltaickej elektrární (FVE / Photovoltaic power plant ) predpokladaný cenník : k cenám pristupujeme jednotlivo preto každý objekt ncenujeme samostane. Ale garantujeme že naše služby a ceny sú najlepšie na trhu.

Rovnaké služby poskytujeme aj na ostatné obnoviteľné zdroje ako sú kogeneračné jednotky, bioplynové elektrárne.

Pre všetkých klientov sa snažíme výjsť v ústrety za pomoci zliav. Zmluvný partneri získajú u nás najlepšie ceny a technickú podporu.

V prípade akýchkoľvek otázok nás môžete kontaktovať prostredníctvom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo na telefónnom čísle 0901 703 235 / 0904 845 352

ReelTech na Google+

ReelTech s.r.o

ČSA 127/125
96223 Očová

Tel.: +421 901 703 235

E-mail: reeltech@reeltech.sk

Fotogaléria

© Copyright 2017. All Rights Reserved, ReelTech s.r.o Webdesign by Initpro.sk

Search

Táto web stránka používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tejto webstránky s tým súhlasíte. Ďakujeme.

Súhlasím