http://www.reeltech.sk/images/elektromobilita/domova%20nabijacia%20stanica.jpgNabíjanie Elektromobilov ľudovo nazývané elektrické autá v domácom prostredí nemusí byť vždy jednoduché. Preto ponúkame jednoduché a lacné riešenie pre bežné domáce nabíjanie alebo nabíjanie v kancelárskych priestoroch kde doba nabíjania nie je až taká dôležitá.

Nabíjacie stanice pre domácnosti ponúkame vo viacerých verziách a rôznych výbavách tak aby sme vyhoveli zákazníkovi.

Váš elektromobil sa pripojí do nabíjačky klasicky ako ste zvyknutý. Ako jedna možná alternatíva je umiestnenie VoltBoxov. Ktoré pre jednoduché nabíjanie postačujú. Sú osadené základnými prvkami ako zásuvky 32A/400V ,16A/400V, 16A/230V istiace a ochranné prístroje a elektromerom tak aby ste vedeli vyhodnotiť "prejazdenú energiu". Tieto boxi je pritom možné využiť aj na iné účely v domácnosti.

Inštalácia nabíjacej stanice pre elektromobil sa môže vykonať vo vnútorných ale aj vonkajších priestoroch. V prípade verených priestorov je možné osadenie s kľúčovým alebo digitálnym zámkom.

http://www.reeltech.sk/images/elektromobilita/nabijaci%20box.jpg

ReelTech s.r.o

ČSA 127/125
96223 Očová

Tel.: +421 901 703 235

E-mail: reeltech@reeltech.sk

Najčítanejšie

Fotogaléria

© Copyright 2017. All Rights Reserved, ReelTech s.r.o Webdesign by Initpro.sk

Search

Táto web stránka používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tejto webstránky s tým súhlasíte. Ďakujeme.

Súhlasím