Ponúkame Vám komplexné služby v oblasti kamerových a zabezpečovacých systémov. Navrhujeme a inštalujeme systémy, ktoré Vás nepetržite chránia a podávajú informácie o narušení bezpečnosti Vás a Vášho majetku. Poradíme a pomôžeme Vám aj v IT oblasti. Postaráme sa o Vaše firmené siete či servis IT zariadení. Medzi naše služby patrí aj montáž GPS monitoringu  do aut. 

 

 Služby ktoré poskytujeme :

Štruktúrovaná kabeláž

Štruktúrovaná kabeláž je jeden zo základných prvkov elektroinštalácií v novopostavených domoch, priemyselných budov čí obchodných centier. Je nevyhnutná pre fungovanie firemných sietí, kamerových a zabezpečovacých systémov.

 

Optické siete

Vykonávame montáž optických sieti spolu s dodaním materiálu a služby spojené spolu so zváraním optických vlákien za priateľnú cenu. Montáž káblov alebo zváranie optickej siete môžete kedykoľvek u nás dopytovať. 

 

Dátové a Firemné siete a servis

Ponúkame Vám projektovanie a správu Vašej firemnej siete. Zabezpečíme preVvás spoľahlivý a bezporuchový IT systém. Postaráme sa, aby Vaše počítače, tlačiarne a iný IT hardware fungoval vždy správne.

GPS monitoring áut 

 Sledujte vaše vozidlá online, monitorujte spotrebu a generujte elektronickú knihu jázd a to všetko z prehľadného webového rozhrania dostupného kedykoľvek a kdekoľvek na vašom PC a v mobile.

 Kamerové systémy

Navrhujeme a inštalujeme kamerové systémy, tak aby spĺňali všetky požiadavky ochrany Vás a Vášho majetku. Zaručujeme profesionálne služby a produkty. Vlastníme lincenciu na prevádzkovane Technickej služby. Staráme sa o Vašu bezpečnosť.

  

 Zabezpečovacie systémy a kamerový

Elektronické zabezpečovacie systémy sa v dnešnej dobe stali štandardnou výbavou budov či priemyselných areálov. Nainštalujeme Vám kompletný systém, ktorý Vás bude okamžite inofomovať v prípade narušenia bezpečnosti.

 

ReelTech s.r.o

ČSA 127/125
96223 Očová

Tel.: +421 901 703 235

E-mail: reeltech@reeltech.sk

Fotogaléria

© Copyright 2017. All Rights Reserved, ReelTech s.r.o Webdesign by Initpro.sk

Search

Táto web stránka používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tejto webstránky s tým súhlasíte. Ďakujeme.

Súhlasím