Fotovoltaická elektráreň

Odborná Prehliadka Odborná Skúška Fotovoltaických elektrární je pre nás hračkou kvôli našim rozsiahlym skúsenostiam s oblasti obnoviteľných zdrojov a energetiky.

Fotovoltaické elektrárne na Slovensku ( Photovoltaic power plant in Slovak Republic)  ako vyhradené technické zariadenia elektrické sú povinné vykonávať kontroly a Odborné Prehliadky a Odborné Skúšky / revízie všetkých elektrických súčastí. A to podľa vyhlášky 398/2013, ktorá mení a dopĺňa vyhlášku 508/2009. Zabezpečujeme a vykonávame všetky potrebné merania a úkony pre správne vykonanie revízie fotovoltaickej elektrárne tak aby výroba bola čo najmenej ovplyvnená činnosťami spojenými s OPOS. Kvalifikovaný technici so širokými znalosťami z tohto priemyslu rýchlo a správne vedia posúdiť technický stav celého zariadenia. S vypracovanými postupmi a využitím dostupných technológií vedia zmerať všetky káblové súčasti (AC aj DC ), posúdiť kvalitu diela ako celého zariadenia.

 

Fotovoltaické elektrárne rozdelujeme podľa druhu použitej technológie a umiestnenia na:

-          Decentrálna technológia

-          Centrálna technológia ( Vacon , Satcon, Aurora, Solaron a ďalšie . . . )

-          Strešná inštalácia

 Pričom na všetkých druhoch objektov sa musí vykonávať východisková a periodická OPOS / Revízia nasledovných častí:

-          Revízia VN ( VN prípojka , Transformátor + transformačná stanica )

-          Revízia NN - AC ( NN inštalácia do 1000V  striedavého napätia)

-          Revízia NN - DC ( NN inštalácia do 1000V  jednosmerného napätia) z fotovoltaických modulov

-          Revízia Bleskozvodu a uzemňovacej sústavy

-          Revízia dátových rozvodov

-          Revízia a kontrola Alarmu a Kamier ( EZS & CCTV )

 

Revízia a servis FotovoltaikyLehoty revízie fotovoltaickej elektrárne sa líšia od použitej technológie, prostredia a umiestnenia zariadenia. Lehoty periodických OPOS / Revízií sa pohybujú od 1. roka do maximálne 4. Rokov. Preto ku každému zariadeniu pristupujeme samostatne, v prípade potreby informovania sa kedy je nutné vykonať periodickú Revíziu nás prosím kontaktujte.

 

 

 

 

 

   Periodická Revízia Fotovoltaickej elektrární (FVE / Photovoltaic power plant ) predpokladaný cenník : k cenám pristupujeme jednotlivo preto každý objekt ncenujeme samostane. Ale garantujeme že naše služby a ceny sú najlepšie na trhu.

 Rovnaké služby poskytujeme aj na ostatné obnoviteľné zdroje ako sú kogeneračné jednotky, bioplynové elektrárne.

 

Pre všetkých klientov sa snažíme výjsť v ústrety za pomoci zliav. Zmluvný partneri získajú u nás najlepšie ceny a technickú podporu.

V prípade akýchkoľvek otázok nás môžete kontaktovať prostredníctvom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo  na telefónnom čísle 0901 703 235 / 0904 845 352

 

ReelTech na Google+